profil działalności

 

    Chirurgia ogólna, chirurgia gastroenterologiczna, chirurgia onkologiczna, chirurgia endokrynologiczna, chirurgia minimalnie inwazyjna, endoskopia zabiegowa, skojarzone leczenie nowotworów, kompleksowa diagnostyka i leczenie zaburzeń czynnościowych górnego odcinka przewodu pokarmowego.


   Pierwszy w kraju ośrodek diagnostyki choroby refluksowej przy wykorzystaniu impedancji. Jedyny ośrodek w kraju rutynowo wykonujący zabiegi endoskopowej mukozektomii wczesnych zmian nowotworowych w przełyku, żołądku i jelicie grubym. Ośrodek referencyjny chirurgii minimalnie inwazyjnej w zakresie chorób pęcherzyka żółciowego i dróg żółciowych, chorób rozworu przełykowego, nowotworów jelita grubego, nowotworów żołądka. Ośrodek referencyjny w endoskopowej diagnostyce i terapii chorób układu pokarmowego.
    Wysokie lokaty w rankingach Wprost – II miejsce w Polsce w terapii raka odbytnicy, Newsweeka – I miejsce w Polsce w terapii raka przełyku, II miejsce w Polsce w terapii raka żołądka, IV miejsce w Polsce w ocenie ośrodków chirurgicznych.